Datum konání

03/10/2020 - 04/10/2020    
7:00 - 18:00

Místo

Výstaviště a.s. České Budějovice
Husova tř. 523/30, České Budějovice, 37005

Typ události

Mezinárodní výstavu psů všech plemen
která je pořádaná pod záštitou Mezinárodní kynologické federace – FCI

Program:
7.00 přejímka psů
9.00 zahájení výstavy
9.00 – 14.00 posuzování v kruzích
10.30 – 14.00 Junior Handling – předkolo
14.45 – 17.00 odpolední program (přehlídky, soutěže, vyhlášení nejkrásnějšího psa výstavy dne)

Rozdělení plemen podle skupin FCI
sobota: I., III., IV., VI., VII., VIII. + neuznaná plemena FCI
neděle: II., V., IX., X.

Skupiny – návrh rozhodčích

Skupina I.

  • Ardenský bouvier, Beauceron, Briard, Flanderský bouvier, Slovenský čuvač – Nováková Iveta
  • Bearded kolie, Border kolie, Welsh corgi – Robak Grzegorz (PL)
  • Chodský pes – Peroutka Karel
  • Kolie, Šeltie – Havelka Tibor (SK)
  • Australský honácký pes, Bílý švýcarský ovčák, Šiperka – Krinke Milan
  • Australský ovčák, Belgický ovčák – Matyáš Jaroslav (SK)
  • Československý vlčák, Německý ovčák – Márová Petra
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk. I. – Márová Petra

Skupina II.

  • Dobrman, Německý boxer, Novofundlandský pes, Rotvajler – Matakovič Bojan (HR)
  • Knírači, Pinčové, Černý terier – Matyáš Jaroslav (SK)
  • Appenzelský salašnický pes, Hovawart, Velký švýcarský salašnický pes – Šimek František
  • Anglický buldog, Bernský salašnický pes – Václavík Miroslav
  • Krašský ovčák, Landseer, Leonberger, Středoasijský pastevecký pes, Svatobernardský pes, Tibetská doga – Fairaislová Lenka
  • Německá doga – Krinke Milan
  • Shar pei – Vondrouš Otakar
  • Anglický mastif, Bordeauxská doga, Bullmastif, Italský Corso pes, Tosa inu – Havelka Tibor (SK)
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk. II. – Havelka Tibor (SK)

Skupina III.

  • Bedlington, Border, Český, Dandie D., Jack R., Norwich, Parson R., Welsh terier – Smékal Dalibor
  • Airedale, Americký Stafford., Bullterier, Irský Glen of Imaal, Irský S. C.W. terier – Hutěčka Ladislav
  • Foxterier – Nováková Iveta
  • Staffordšírský bullterier – Matakovič Bojan (HR)
  • Yorkshirre terier – Dolejšová Olga
  • Australský Silky, Cairn, Irský, Německý lovecký, West H.W. terier – Kubeš Robert
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk. III. – Kubeš Robert

Skupina IV.

  • Jezevčík standard hladkosrstý, Jezevčík trpasličí všechny druhy srsti – Jílková Zdenka
  • Jezevčík standard dlouhosrstý a drsnosrstý, Jezevčík králičí všechny druhy srsti – Fairaislová Lenka

Skupina V.

  • Akita, Aljašský malamut, Americká akita, Samojed, Sibiřský husky – Márová Petra
  • Faraonský pes, Hokkaido, Japonský špic, Německý špic – Jílková Zdenka
  • Basenji, Chow Chow, Naháči, Shiba – Dolejšová Olga
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk. V. – Dolejšová Olga

Skupina VI.

  • Bavorský barvář, Dalmatin, Hanoverský barvář, Rhodesian ridgeback – Václavík Miroslav
  • Švýcarští honiči – Václavík Miroslav
  • Beagle – Ahrens Hana (A)
  • Bassethound, Bloodhound – Vondrouš Otakar
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk. VI. – Vondrouš Otakar

Skupina VII.

  • Anglický setr, Gordonsetr, Irští setři – Vondrouš Otakar
  • Maďarský ohař – Brůžková Alena
  • Pointer, Výmarský ohař – Ahrens Hana (A)
  • Český fousek, Malý a Velký münsterlandský ohař, Němečtí ohaři – Konečný Marian (SK)
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk. VII. – Konečný Marian (SK)

Skupina VIII.

  • Americký kokršpaněl, Anglický kokršpaněl – Studeník Petr
  • Curly Coated, Chesapeake Bay, Golden retriever – Dunne Ralph (IRL)
  • Labrador retriever, Nova S.D.T., Vodní psi, – Beke Judit (H)
  • Anglický špringršpaněl, Německý křepelák, – Jindřichovská Jarmila
  • Welššpringršpaněl, Flat Coated retriever – Jindřichovská Jarmila
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk. VIII. – Beke Judit (H)

Skupina IX.

  • Čínský chocholatý pes, Havanský psík, Lhasa Apso, Shih tzu, Tibetský španěl, – Beke Judit (H)
  • Tibetský terier – Beke Judit (H)
  • Kavalír King Charles španěl, King Charles španěl – Robak Grzegorz (PL)
  • Japan chin, Lvíček, Pekinéz, Pudl – Kubeš Robert
  • Coton de Tuleár – Jílková Zdenka
  • Francouzský buldoček, Mops, Ruský Toy – Ahrens Hana (A)
  • Boston terier, Čivava, Pražský krysařík – Klírová Naďa
  • Bišonek, Grifonci, Papilon – Vondrouš Otakar
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk.IX. – Vondrouš Otakar

Skupina X.

  • Afgán, Anglický chrt, Azavak, Barzoj, Deerhound, Irský vlkodav – Panuška Vladimír
  • Italský chrtík, Saluki, Sloughi, Whippet – Dunne Ralph (IRL)
  • Ostatní nejmenovaná plemena sk. X. – Dunne Ralph (IRL)

Neuznaná plemena – Dolejšová Olga

Junior Handling
sobota – Klírová Naďa
neděle – Hutěčka Vladimír

Hlavní rozhodčí – Smékal Dalibor



Aktuální počet ubytování kde mají rádi psy

217

Akce se psy
  • Žádné události
  • Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. více informací

    Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

    Zavřít